אתם נמצאים כאן: קידום אתרים » כללי » ארביסטאר – פלטפורמת השקעה פאסיבית בביטקוין – Arbistar 2.0

ארביסטאר – פלטפורמת השקעה פאסיבית בביטקוין – Arbistar 2.0


לפני שאכתוב על ארביסטאר, ברצוני להסביר מהו ארביטראז' מכיוון שזה מה שמשך אותי מלכתחילה להשקיע בעסק הזה.
ארביטראז', לא משנה מה המדיום (crypto Currency, נכסים פיננסיים, הימורים וכו '), הוא השימוש בכוחות השוק להשגת רווחים בטוחים בעקבות רכישה של 2 אופציות שוות. לא משנה מה תעשה, הרווח הוא וודאי. נניח שאתה מהמר בצורה כזו במשחק כדורגל, שלא משנה התוצאה, ההימור שלך יוצא מנצח, ולכן אתה מרוויח כסף. זהו ארביטראז' וניתן להשתמש בו בתחומים אחרים. אם אתה רוצה לדעת יותר, אני ממליץ לך לקרוא מהו ארביטראז' בוויקיפדיה. עם התקדמות הטכנולוגיה, אלגוריתמים מבוססי בינה מלאכותית השתפרו מאוד, ולכן זו הסיבה שאני רוצה לדבר על ארביסטאר.

מה זה ארביסטאר?

Arbistar היא חברה ספרדית ומשרדיה ממוקמים באי האקזוטי בשליטת ספרד: טנריף אשר באיים הקאנריים. לחברה יש משרדים אמיתיים ומעסיקה 30 עובדים וניתן ליצור איתה קשר בכל עת ואפילו לקבוע איתם פגישה. החברה בנתה סדרה של אלגוריתמים מתמטיים ליצירת בוט (רובוט) שמשתמש בארביטראז' של cryptocurrency, על מנת לנצל את הפרשי המחירים בין הבורסות השונות. לקנות בזול למכור ביוקר.

על מנת להסביר זאת עוד יותר טוב, נניח מחיר ה- BTC בבורסת- Coinbase הוא 10,000 אירו לדוגמא, אך במקום זאת, בבורסת- Bitfinex העלות היא 10,100 אירו. לפי נתונים אלו יש הבדל מדויק של 100 אירו, מה שאומר שאם היינו קונים BTC אחד ב- Coinbase ונשלח אותם ל- Bitfinex למכור אותו שוב, היינו מקבלים תשואה של 100 € בכל פעם. עסקה מצויינת, נכון? לא ניתן לעשות זאת באופן ידני, מכיוון שאנו יכולים להפסיד בגלל הזמן שאנחנו מחכים לקבל את ה- BTC במחיר הבורסה בו אנו רוצים למכור, וכאן ארביסטר 2.0 נהיה שימושי.

להרשמה: http://app.arbistar.com/

Arbistar 2.0 – Community Bot

המוצר העיקרי של ארביסטאר הוא הבוט קהילתי: תוכנית זו מורכבת מבוט (רובוט מסחר) קהילתי, הם מהווים קרן או תיק השקעה בקרב כל הקהילה שרוצה להשקיע, רק על ידי רכישה והחברה תעשה עבורנו את כל הפעולות. האפשרות היחידה בה אנו יכולים לשלוט היא האם להשקיע מחדש את הרווחים שלנו הן מהפעילות והן מהעמלות שביצעה מערכת ההפניה (גילגול). תוכנית זו מאפשרת לך להשקיע מינימום של 300 יורו עד למגבלה של 50,000 יורו, למשתמש. עדכון 22/03/2020: החל מהשבוע, כל ההפקדות יחושבו לפי ערך של ביטקוין. לכן, במסך ההפקדות יש להזין סכום בביטקוין ולא ביורו. מינימום הפקדה הינו 0.10 ביטקוין והמקסימום הוא 5 ביטקוין.
כמה עולה ArbiStar 2.0 להצטרף?

הרישום הראשוני לתחילת העבודה עם ArbiStar 2.0 הוא בחינם אך …על מנת לנצל את מלוא מה שתוכלו להרוויח  ממה ש- ArbiStar מציעה תידרש השקעה. השקעה זו תעלה בין 300 ל 50,000 אירו (בשווי ביטקוין)  השקעה זו תעלה בין 0.10 ביטקוין ל-5 ביטקוין.

השקעה זו תוכל לאפשר לך להרוויח את ההחזר על ההשקעה השבועי שהובטח שהחברה מציעה ועמלות תוכנית הפיצויים והבונוסים שהם מציעים.

כולל ליווי מלא של מנטור צמוד

איך מתחילים להשקיע בארביסטר?

ובכן, על מנת להתחיל להשקיע יש תחילה לרכוש ביטקוין אם עדיין אין לכם.

1. פותחים ארנק ביטקויין, מומלץ ארנק ביטפיי – bitpay , יש להוריד את האפליקציה ולעבוד על פי הסרטון הזה

2. יש להירשם בלינק הבא :
http://app.arbistar.com/signup/UXOJRTHGOG

3. יש להפקיד לארנק את סכום ההשקעה בתוספת עמלות המרה ועמלות מעבר.

4. נדרש לבצע אימות kyc למערכת
הפירוש של KYC הוא Know Your Customer ("הכיר את הלקוח שלך"). זהו תהליך שבאמצעותו בנקים או מוסדות פיננסיים משיגים מידע על זהות הלקוחות וכתובתם. ניתן לאמת את זהותך על ידי צילום הדרכון. אם הכל נעשה באופן תקין זהו הליך שלוקח עד שבוע.

5. יש להיכנס ל products , לבחור בבוט הקבוצתי , community bot וללחוץ על purchase

לחיצה על Pay with arbistarpay

 

כעת יש להקליד את הסכום שברצונכם להפקיד (בביטקוין!).

במסך הבא ארביסטאר תייצר עבורכם לינק ייחודי המכיל קישור לחשבונית שלכם עם סיכום הפרטים

יש ללחוץ על הקישור ובמקביל לפתוח את הארנק ביטקויין שלכם ולסרוק את הברקוד ולחיצה על send (אם אתם במובייל). אם אתם בדסקטופ, לחצו על "Copy" והעתיקו את כתובת האנרק אל ארנק הביטקוין שלכם (הכתובת אליה אתם רוצים לשלוח).

 

לאחר קבלת אישור העברת הביטקיון, מחכים בערך חצי שעה ולאחר מכן האישור של העברת הקרן יופיע בטאב ה- My Finance.

שימו לב, ארביסטאר גובה עמלת הפקדה של 1% מכל הפקדה. סכום זה ינוקה אוטומטית מסכום ההפקדה שלכם.

זהו, הכל מוכן. המערכת יכולה להתחיל לסחור עבורכם בצורה אוטומטית \  פאסיבית לחלוטין. שימו לב, ניתן להירשם לארביסטאר רק על ידי הזמנה אישית בלינק הבא.

ההשקעה בארביסטאר היא השקעה פאסיבית לגמרי. מעבר להעברת הביטקוין (הקרן) לא נדרשת מצידכם אף פעולה. הרווחים היומיים ממשיכים לבוא (הם נעים בין 0.4% ל-0.7% ליום) מהם ארביסטאר מנקה 30% לטובת תשלום לשותפים, בונוסים וכמובן רווח לעצמה (10%). שימו לב, ארביסטאר לוקחת עמלה מהרווחים בלבד ולא מהקרן כך שלא מדובר בהונאת פונזי והעסק לגיטימי ובטוח לגמרי.

משיכת כסף מארביסטאר

ניתן למשוך את הכסף בקלות. אך שימו לב, הקרן שהשקעתם ננעלת אוטומטית ל-60 יום. ההסבר לכך הוא שחברת ארביסטאר רוצה ליצור פלטפורמה יציבה לשאר המשתמשים ונדרש אמון המשקיעים בפלטפורמה לשם כך. לאחר 60 ימים בהם בכל יום אתם מרוויחים רווח יומי, הקרן משתחררת ובאפשרותכם האופציה למשוך אותה. את הרווחים היומיים ניתן למשוך כל שבוע ביום שבת. כמו כן באפשרותכם להחליט האם למשוך את הרווחים השבועיים ישר לארנק הביטקוין שלכם או לגלגל אותו ולהגדיל את הקרן שלכם (וגם את הרווחים בעקבות כך).

סיכום – חוות דעת וגם ביקורת

בחלק האחרון של הסקירה, ארצה לחלוק את המחשבות הסופיות  לגבי ההזדמנות ברובוט המסחר ArbiStar 2.0 בכללותה. הקדשתי זמן לחקור ולסקור את המידע אודות החברה, המוצרים ותוכנית השותפים..

בשלב זה צריך להיות לך רעיון ברור לגבי מה זה, איך זה עובד, מה הם מציעים ואיך אתה יכול להרוויח כסף עם זה.

עם תמיכה מלאה וליווי צמוד של מנטור

אבל הנה השאלה: האם אמליץ על ארביסטאר?

אני חייב להודות, כרושם ראשוני זה אכן נראה ומריח כמו הונאת פונזי. אבל, לאחר מחקר מעמיק הכולל קריאה באינטרנט, שיחות עם משקיעים אחרים וניסיון הפלטפורמה בעצמי אני מוכרח להגיד שהפלטפורמה אמינה. לחברה יש מנכ"ל עם 15 שנות ניסיון בגיוס אפלייטס, יש להם קהילת משתמשים גדולה שרק משבחת ומהללת את המוצר, יש קהילה לא קטנה של משקיעים ישראלים הכוללת קבוצות וואטצאפ פעילות לתמיכה ושאלות וכולם ללא יוצא מן הכלל מרוצים והם כבר משכו את הכספים שלהם וחלקם אף המשיכו להשקיע. עוד פרט נוסף מעניין, בעקבות ענייני רגולוציה, החזירה החברה את כל כספי המשקיעים האמריקאים ועל כן הם לא רשאים להשתמש בפלטפורמה מה שמראה על רצינות החברה. תשואה של חצי אחוז ביום או 12%-15% בחודש זה נשמע חלומי ואולי טוב מדי כדי להיות אמיתי אבל לאור הממצאים הנ"ל – כנראה חלומות מתגשמים. האם תרצו לפספס את ההזדמנות?

כרגע יש לכם את כל מה שצריך לדעת כדי לקבל החלטה משכילה אם כדאי להצטרף לתכנית זו או לא.

ההחלטה בידיכם!

להרשמה: http://app.arbistar.com/

למידע נוסף, שאלות ודיונים בנושא ארביסטאר היכנסו לקבוצה:

https://www.facebook.com/groups/2938787149547801/

 

 

***אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו – עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית

תמיר אורון

יועץ קידום אתרים, בעל ניסיון של +10 שנים בעולם ה-SEO והאונליין מרקטינג. מתמחה במתן שירותי ייעוץ לחברות אינטרנט, סטארטאפים ואתרי E-commerce

נשלח ב כללי
3 comments on “ארביסטאר – פלטפורמת השקעה פאסיבית בביטקוין – Arbistar 2.0
 1. אריאל שוורץ הגיב:

  פלטפורמה מעולה, תמיכה ושירות מצויינים, משיכות וגילגול הרווחים ללא דחיות וללא עיכובים במיוחד בתקופה של הקורונה – השקעה פאסיבית 100% רצינית ואמיתית

 2. מיכל הגיב:

  בהחלט הפלטפורמה הכי מדהימה שיצא לי להיות בא. כבר ממרץ 2019 משלמת ללא הפסקה 365 יום בשבוע ללא הפסדים כי זה ארביטראג. מחודש דצמבר כל שבת מוציאה את הרווחים לארנק
  פשוט מדהים

 3. aviel revach הגיב:

  פלטפורמה הכי טובה שיצא לי להכיר!
  מכונת כסף שלא עוצרת!!
  תמיר תמשיך להפיץ אהבה ואמת
  הכל חוזר אלייך בגדול!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

צריכים ייעוץ?

השאירו הודעה

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך